?27 YILIK GELENEĞİ BOZMADI´

Her Ramazan ayında Terme Kaymakamlığı tarafından Ulusoy tesislerinde düzenlenen iftar programı ilçe Kaymakamı Mehmet Parlak´ın öncülüğünde ve ayrıca İmran Okumuş´un katkılarıyla yapıldı.

Her Ramazan ayında Terme Kaymakamlığı tarafından Ulusoy tesislerinde düzenlenen iftar programı ilçe Kaymakamı Mehmet Parlak´ın öncülüğünde ve ayrıca İmran Okumuş´un katkılarıyla yapıldı.
Programa Teme Belediye Başkanı Ali Kılıç, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Bafra Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Saadet Var, Türkiye Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası(PÜİS) Genel Başkanı İmran Okumuş, ilçe Jandarma Bölük Komutanı Jandarma Binbaşı Talip Sevim, İlçe Emniyet Müdürü Murat Elkılıç, Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Bafra Şubesi Basın sözcüsü Köksal Öner, Şehit ve Gazi Ailelerinin yanı sıra Türk Kızılay´ı Samsun Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. Serdar Bayram da katıldı.

27 YIL ARA VERMEN DEVAM EDİYOR
Düzenlenen programda açıklama yapan Mehmet Parlak, ?Öncelikle İmran Okumuş beyefendi 27 yıl ara vermeden Şehit ve Gazi Ailelerimizin adına bu güzel tesiste iftar yemeği veriyor. Kendisine teşekkür ediyorum. Bu arada şehitlerimize Allah´tan rahmet, geride kalan ailelerine sabır ve başsağlığı, gazilerimize acil şifalar diliyoruz. Sizlere kapımız 7/24 açık" diye konuştu.

BAŞKANDAN VAR´DAN TEŞEKKÜR
Bu güzel organizasyonda duydukları memnuniyeti dile getiren Başkan Var ise ?Bu davet aynı zamanda devletin yanımızda olduğunu gösteriyor. Bizlere sahip çıkılması açısında gücümüze güç katıyor. 11 ayın sultanı olan Ramazan ayında Şehit ve Gazi Ailelerini unutmayan Sayın Kaymakamız Mehmet Parlak´ ile hayırsever değeli işadamı İmran Okumuş beyefendiye şehit düsen Mehmetçiklerimizin aileleri adına teşekkür ediyorum ?dedi. Verilen iftar yemeğinin ardında duasını İlçe Müftüsü Recep Apaydın yaptı. Köksal ÖNER