Bugün, 28 Ocak 2022 Cuma

BAŞKAN KILIÇ’TAN ‘HAMSİ FESTİVALİ’NE DAVET

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, 28 Kasım Pazar Günü saat 11.00’de Yalı Mahallesi Kumsal Kafe Tesislerinde düzenlenecek Hamsi Festivali ve Onay Şahin Konserine tüm vatandaşları davet etti.

    Terme Belediyesi ilçede ilk kez yapılacak hamsi festivali öncesinde hazırlıklarını tamamladı. 28 Kasım Pazar günü Yalı Mahallesi Kumsal Kafe tesislerinde organize edilecek festivalde Termeliler hamsiye doyacak.

    ÖDÜLLÜ  YARIŞMALAR
    Tüm vatandaşları festivale davet eden Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, “İlçemizde ilk kez hamsi festivali düzenliyoruz. Ekiplerimiz tüm hazırlıklarını tamamladı. Festivalimiz Yalı Mahallesi Kumsal Kafe tesislerinde ücretsiz hamsi ikramı ile başlayacak. Festival kapsamında Karadenizli sevilen sanatçı Onay Şahin de sahne alacak. Festival kapsamında ayrıca ödüllü Hamsili pilav ve kabak tatlısı yarışmalarımız olacak. Festival bahanesiyle hemşehrilerimizle birlikte doya doya güzel bir gün geçirmek istiyoruz.” dedi.

    FESTİVAL ALANINA   ÜCRETSİZ SERVİS
    Başkan Kılıç ayrıca, Pazar günü ilçe merkezinden festival alına ücretsiz servislerin hizmet vereceğini vurgulayarak, “Hemşehrilerimizin eğlenceli bir gün geçirmesi için hazırlıklarımız her türlü ayrıntıyı düşünüyoruz. Festival alanına gitmek isteyen vatandaşlarımız için gün boyu ücretsiz servislerimiz hizmet verecek.” diye konuştu.