Bugün, 12 Ağustos 2020 Çarşamba

DİVAN RESTAURANT´A GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Terme Fenk Mahallesi Meyvelik Sokakta işletmeciliğini İsmail Yüksel ve Hüseyin Ender Düzgün´ün üstlendiği Divan retaurant 30 Haziran Cuma günü düzenlenen görkemli bir törenle hizmete açıldı.

Terme Fenk Mahallesi Meyvelik Sokakta işletmeciliğini İsmail Yüksel ve Hüseyin Ender Düzgün´ün üstlendiği Divan retaurant 30 Haziran Cuma günü düzenlenen görkemli bir törenle hizmete açıldı.

Açılışa; Terme Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Sezai Uzun, Ak Parti İlçe Başkanı Av. Ali Kılıç, Terme Ticaret Odası Başkanı Ahmet Ekmekçi, Terme Ziraat
Odası Başkanı Ferda Ergün, Terme Genç Adamları ve Girişimciler Derneği Başkanı Mustafa Çelebi, Terme Sanayi Sitesi Başkanı Hüseyin Aydın, Garaj Camii İmam Hatibi Ahmet Albayrak, esnaf, sivil toplum kuruluşları ve çok sayıda davetli katıldı.

Hizmete giren Divan Restaurant Cafe´nin açılış kurdelesi okunan duaların ardından protokol üyeleri tarafından hep birlikte kesildi.

Divan Restaurant İşletmecisi İsmail Yüksel ve Hüseyin Ender Düzgün, ?Yeni açılan iş yerimiz zengin menüsü ve yöresel yemekleri ile damak tadına hitap etmeyi hedefliyoruz. Divan Restaurantı Terme´de farklı bir konsept ile hizmete açtık. İşletmemiz vatandaşlar tarafından büyük takdir ve beğeni topluyor.

İddaa ediyoruz Divan Restaurant Cafe Terme´de en gözde mekanlardan birisi olacak kendisine özgü menüsü ile misafirlerinin hem damak zevkine hem de göz zevkine hitap edecek. Sağlıklı ve hijyenik ortamda hazırlanan Türk ve Dünya mutfaklarından oluşan yep yeni lezzetleri tatmak için herkesi
Restaurantımıza davet ediyoruz. Terme Pidesi Divan Restaurantta ünlü fiyat ve kalitede fiyatta farkımız var. Ünlü ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Açık büfe kahvaltı, çocuk oyun alanları, özel gün yemekleri, eşsiz lezzetler, paket servis, teras alanı, wifi gibi bir çok hizmeti müşterilerimize sunacağız.

Davetimize katılarak bizleri sevindiren ve desteğini esirgemeyen herkese çok teşekkür ediyoruz.? dediler.

Açılış yöresel yemeklerin ikramı ile son buldu.


Haber Kaynak : Terme Bilgi Gazetesi