GENÇLER İSTEDİ BAŞKAN KUL GÖNDERDİ

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul sosyal medya hesabı üzerinden kendisine ulaşan Murat´lı mahallesi´nden bir gurup genç mahalleliyi belediyede ağırladı. Burada gençlere konuşan Kul, ?Belediye olarak sizlere daha gelişmiş ve daha modern bir şehir bırakmak i

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul sosyal medya hesabı üzerinden kendisine ulaşan Murat´lı mahallesi´nden bir gurup genç mahalleliyi belediyede ağırladı. Burada gençlere konuşan Kul, ?Belediye olarak sizlere daha gelişmiş ve daha modern bir şehir bırakmak için çalışıyoruz. Gençler geleceğimizin teminatıdır, hepinize başarılar diliyorum" dedi.
Terme Muratlı mahallesinden bir gurup genç, Terme Belediye Başkanı Şenol Kul´un sosyal medya hesaplarına yazarak mahalleleri için bank talebinde bulundu. Gençleri belediyeye davet ederek samimi bir ortamda ağırlayan Başkan Kul, belediye olarak çocuk ve gençlere yönelik yapılan çalışmalar ve hizmetlerini anlattı.

GENÇLER EN ÖNEMLİ DEĞERİMİZ
Kul, gençlerin, Türkiye´nin en büyük zenginliği ve geleceğin emanetçisi olduğunu söyleyerek, ?Gençlerimiz, en önemli değerimizdir. Bu bilinçle göreve geldiğimiz günden bu yana gençlerimize önemli yatırımlar yapıyoruz. Çünkü biliyoruz ki, gençlere yatırım, geleceğe yatırımdır. Biz gençlerimizi ne kadar iyi yetiştirirsek, onları bilgiyle, manevi değerlerimizle ne kadar iyi donatırsak geleceğimiz o kadar sağlam olur" dedi.

532 308 5172 İSTEYEN HERKES ARAYABİLİR
Başkan Kul yaklaşık 10 yıldır kullandığı cep telefonunun Termeliler tarafından bilindiğini söyleyerek, vatandaşın her türlü şikayet ve önerilerine açık olduğunu söyledi. Kul, 0532 308 51 72 numaralı cep telefonundan isteyen herkesin kendisini arayabileceğini söyleyerek, ? Benim 10 yıldır kullandığım tek telefon numaram var, 24 saat açık, değiştirme gereği bile duymadım. Telefonlarımın haricinde Terme´de günde en az 200 vatandaş ile görüşüyorum. Bana ulaşamayan vatandaşımız yok. Toplantı ya da özel bir görüşmede isem sonradan dönerim. Biz eleştiriye son derece açığız çünkü eleştiriler bizim doğru yolu bulmamızı ve ayaklarımızın yere sağlam basmasını sağlar.? Şeklinde konuştu.

GENÇLERDEN BAŞKAN KUL´A TEŞEKKÜR
Başkan Kul, Muratlı mahallesi gençlerinin mahalleleri için istediği taleplerin yerine getirirken, gençler ziyarette yaptıkları konuşmada, ?Talebimize kısa sürede yanıt veren ve hemen ertesi gün bizleri belediyede ağırlayan Terme Belediye Başkanımız Şenol Kul´a teşekkür ediyoruz. " diye konuştular.