Bugün, 22 Ekim 2021 Cuma

KARACA HOME FATSA ŞUBESİ AÇILDI

İşletmeciliğini Termeli İş İnsanı Necmettin Kasapoğlu'nun yaptığı Karaca Home Mağazası Fatsa'da görkemli bir açılışla hizmete girdi.

    İşletmeciliğini Termeli İş İnsanı Necmettin Kasapoğlu'nun yaptığı Karaca Home Mağazası Fatsa'da görkemli bir açılışla hizmete girdi. 
    Karaca Home'nin açılışına, Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Fatsa Ak Parti İlçe Başkanı İsa Yüksel, Fatsa Ziraat Odası Başkanı Haydar Gürsu, bir önceki dönem Ak Parti Terme İlçe Başkanı İbrahim Ar, çok sayıda Termeli ve Fatsalı iş insanı ile vatandaşlar katıldı. 
    Açılış konuşmasını Ak Parti İlçe Başanı İsa Yüksel yaptı. Yüksel konuşmasında "Bugün nezih bir mekanın açılışını gerçekleştiriyoruz. İlçemize böyle bir iş yeri kazandıran kardeşimize teşekkür ediyor, hayırlı uğurlu olmasını diliyorum."dedi.
    
    BÖYLE GÜZEL MEKAN FATSA’YA YAKIŞTI
    Başkanı Ali Kılıç, “Karadeniz’in şirin ilçesi Fatsa’ya böyle güzel mekan kazandıran Necmettin kardeşimi canı gönülden tebrik ediyorum. Özellikle pandemi sonrasında yatırıma istihdama yönelik böyle bir girişimde bulunduğu için kendisini ayrıca tebrik ediyorum. Böyle güzel ve şirin mekanlar açmak kadar bu mekanları yaşatmakta çok önemli. Dolayısıyla Fatsalı hemşehrilerimize ve kardeşlerimize bu noktada iş düşüyor. Tekrardan Allah hayırlı eylesin diyor, bol kazançlar temenni ediyorum. Karaca ailesine ve bu şubeyi açan Necmettin kardeşimize teşekkür ediyorum.. Allah mahcup etmesin.”dedi. 
    
    MARKA İŞLETMELERDEN BİRİ OLACAK 
    Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar ise, “İlçemizin marka işletmelerinden bir tanesi daha olacak. Sektörün duayenlerinden birisi olan Karaca marka isimli işletme ilçemize hayırlı olsun. Pandemi münasebetiyle böyle açılışlarda bir araya gelmeyi oldukça özlemişiz. Fakat kısıtlamaların dağılmasıyla birlikte yaz ayında özellikle bu sektörümüzü de ilgilendiren düğülerde mutluluklarımızı doyasıya paylaştık. Terme şehrimizde yaşayan bir çok Fatsalı hemşehrilerimiz var. Fatsa’mız da yine Termeli bir çok vatandaşımız ticaret yapıyor. Böylesi güzel bir işletmeyi ilçemize kazandıran Necmettin Kasapoğlu beyefendiye teşekkür ediyor, ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. şeklinde konuştu. 
    Yapılan konuşmaların ardından işletme din görevlileri tarafından yapılan dualar eşliğinde açılış kurdelesi kesilerek hizmet başladı.