KOZLUK OMV´DE İLK MEZUNLARINI VERDİ

2015 yılında Kozluk Mahallesinde eğitim öğretime başlayan Kozluk OMV Fen Lisesi, 2 Mayıs Perşembe günü, okul bahçesinde düzenlediği mezuniyet töreniyle ilk mezuniyet heyecanını yaşadı.

2015 yılında Kozluk Mahallesinde eğitim öğretime başlayan Kozluk OMV Fen Lisesi, 2 Mayıs Perşembe günü, okul bahçesinde düzenlediği mezuniyet töreniyle ilk mezuniyet heyecanını yaşadı.
Törene, Terme eski Belediye Başkanı Şenol Kul, İlçe Milli Eğitim Müdürü Özer Ersoy, kurum amirleri, okul yönetimi, öğretmenler, öğrenciler, veliler ve Kozluk halkı katıldı.
Mezun olacak öğrencilerin alana davet edilmesiyle başlayan törende, İstiklal Marşı ve saygı duruşu sonrası, okul müdürü Sait Tuğ programın açılış konuşmasını yaptı.
Konuşmasında öğrencilerini mezun etmekten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Müdür Tuğ, onlara gelecek yaşantılarında başarı ve mutluluklar diledi.
Daha sonra sırasıyla veliler adına, öğretmenler adına ve mezun olacak öğrenciler adına birer konuşma yapıldı.
Konuşmaların ardından, mezun olacak öğrenciler tarafından okul bayrak ve flaması 11. sınıf öğrencilerine teslim edildi. Akabinde de okul birincisi Emirhan Yıldız, okul ikincisi Alkan Gündoğdu ve okul üçüncüsü Ferdi Tayfur Yalçınkaya´ya plaket ve mezuniyet belgeleri takdim edildi.
Velilerin büyük bir mutluluk ve gurur içinde olduğu gözlenen programda, okul birincisi Emirhan Yıldız yaptığı konuşmanın ardından mezuniyet kütüğüne ilk künyeyi çakmanın heyecanını yaşadı.
Program sonunda ise, mezun olan tüm öğrencilere belgeleri verilirken mezun olan öğrenciler ise keplerini havaya fırlatarak mutluluklarını kutladılar.

GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER
Belge töreni sonrası mezuniyet coşkusunun ikinci bölümünde, okulun müzik öğretmeni Çağlar Sarıhan ve öğrencilerin hazırladığı müzik dinletisi izleyenlerden tam not aldı.
Keşkek ve pilav ikramı, mezuniyet pastasının kesilmesi, sinevizyon gösterisi ve mezun olacak öğrencilerin öğretmenleriyle vedalaşması ile gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden program, havai fişek gösterisiyle sona erdi.