SAMSUN´DA DEV iNŞAAT ZiRVESi

Samsun´da TÜYAP İnşaat Fuarı, 4-7 Nisan tarihleri arasında 5. kez kapılarını açacak. TÜYAP Samsun Bölge Müdürü Çamaş, "Hazırlıklar tamamlandı. İnşaat sektörünün kalbi Samsun´da atacak "dedi.

Samsun´da TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, T.C. Samsun Valiliği, Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası, Samsun Ticaret Borsası, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu (İMKON), TMMOB Makina Mühendisleri Odası Samsun Şubesi, TMMOB Mimarlar Odası Samsun Şubesi, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Samsun Şubesi, TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Samsun Şubesi ve KOSGEB´in destekleri ve işbirlikleri ile 4-7 Nisan tarihleri arasında İnşaat 5.Yapı, İnşaat Malzemeleri, Tesisat, Isıtma, Soğutma, Havalandırma, Doğalgaz ve Teknolojileri Fuarı düzenlenecek.

İNŞAAT SEKTÖRÜ SAMSUN´DA BULUŞACAK
TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi´nde gerçekleştirilecek olan dev fuar ile ilgili bilgi veren TÜYAP Samsun Bölge Müdürü Oğuzhan Çamaş, "Bu yıl 5. düzenlenen fuarı, geçtiğimiz yıl sektör mensubu 35 bine yakın ilgili ziyaret etti. Bu yıl da ülke genelinden, inşaat sektörü ve bağlı sektörlerde faaliyet gösteren, ürün ve hizmet alımı yapacak olan on binlerce ziyaretçinin, Samsun 5. İnşaat Fuarı´nı ziyaret etmesini, verimli ticari anlaşmalar yapmasını bekliyoruz. Samsun İnşaat Fuarı, mühendis, mimar ve sektörde faaliyet gösteren tüm profesyonellerin her yıl sektörel buluşma adresi olma yolunda hızlı gelişimini sürdürmektedir? dedi.

YABANCI YATIRIMCILAR SAMSUN´A GELECEK
Çamaş şöyle devam etti; "Her yıl olduğu gibi İnşaat sektöründeki yenilikleri, profesyonel ziyaretçiler ile buluşturan Samsun İnşaat Fuarı, bu yıl da tek çatı altında 2019´e özel ürün ve hizmetleri, yeni teknolojileri ilgililer ile buluşturacaktır. Müteahhitler, mühendisler, mimarlar, iç mimarlar, şehir plancıları, sektörde faaliyet gösteren özel şirketlerin yöneticileri, özel ve kamu kurumlarının satın alma yöneticileri fuara gelerek tüm ürünleri inceleme ve proje süreçleri için önemli iş bağlantıları kurma imkânına sahip olacaklardır. Bu yıl, TÜYAP´ın yurt dışı ofisleri aracılığıyla gerçekleştirilmesi planlanan, İran, Irak, Azerbaycan, Gürcistan ve Balkan Ülkelerinden alım heyetleri, fuarda stant açan üretici firmalarımız ile ticari bağlantılar kurmak için Samsun 5 .İnşaat Fuarı´na gelecekler."
Fuar, 4-7 Nisan tarihlerinde 10.00-19.00, 7 Nisan günü ise 10.00-18.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek. Cumhuriyet Meydanı´ndan 11.00-15.00-17.00 saatleri arasında ücretsiz otobüsler kaldırılacak. Hbr: Samsun Halk