SANAYİ SİTESİ KOOPERATİF ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELENDİ

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Terme´ye yaptığı ziyarette bir dizi incelemede bulundu.

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Terme´de yapımı devam eden yeni sanayi sitesi bölgesinde incelemelerde bulundu.
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Terme Belediye Başkanı Şenol Kul ve AK Parti Terme İlçe Teşkilat üyelerinin katıldığı ziyarette Milletvekili Köktaş, Terme´de yapımı devam eden ve ilçe merkezinde imalat yapan işyerleri için alt yapısı ve sosyal donatıları ile daha rahat ve geniş ortam sağlayarak ilçeye istihdam ve katma değer kazandıracak olan ´İmalatçılar Sanayi Sitesi Kooperatifi´nin çalışmalarını yerinde inceledi.

DAHA FAZLA İSTİHDAM VE KATMA DEĞER
Sanayi sektörünün ülke ekonomisinin bel kemiği olduğunu belirten Milletvekili Köktaş, "Bu anlamda sektördeki tüm gelişmeleri çok yakından takip ediyor, yapılması gereken ne varsa alt yapısıyla, sosyal tesisleriyle sanayicimizin, işadamımızın yanında olmaya, desteklemeye devam ediyoruz. Bu bölgede de İmalatçılar Sanayi Sitesi Kooperatifi tarafından yapılan yeni sanayi sitesi, merkezde imalat yapan firmaların daha işlevsel bir ortamda çalışmalarını yürüteceği, buna göre daha fazla istihdam ve katma değer kazandıracağı bir bölge haline gelecektir. Burada emeği olan herkese teşekkür ediyorum." dedi.

YERLİ VE MİLLİ DURUŞA, ÜRETİME İHTİYACIMIZ VAR
Ekonomimize yönelik saldırıları göğüslerken en büyük güvencemizin, milletimizin her bir ferdinin bağımsızlığına, vatanına, geleceğine sahip çıkma hususundaki azim ve kararlığı olduğunu ifade eden Milletvekili Köktaş ?Türkiye´nin her alanda yerli ve milli duruşa, üretime ihtiyacı olduğu gerçeği böyle dönemlerde çok daha açık bir şekilde kendini göstermektedir. İnşallah bu sürecide her alanda yerlileşme ve millileşme hamlelerimizi güçlendirmenin vesilesi hâline getireceğiz."dedi.

ORTAK AKIL İLE HAREKET EDİYORUZ
Milletvekili Köktaş, daha sonra ilçe merkezinde bulunan köprü ve dere yatağı bağlantısındaki yaşanan olumsuzluğu da, ilgili yetkililere ileterek bir an önce çalışma yapılması için görüşmede bulundu.
İlçe meydanında bulunan çay ocaklarında oturan vatandaşlarla da selamlaşarak sohbet eden Milletvekili Köktaş, "İstişare kültürü içinde, ortak akıl ile hareket ederek ilimize, ülkemize ve milletimize hizmet etmek için çalışıyoruz" diyerek sözlerine son verdi.