ŞEKERBANK´TAN TERME´DE ÜRETİCİLERE FİNANSMAN DESTEĞİ

Kuruluş amacı tarımın finansmanı olan ve 65 yıldır üretenin yanında yer alan Şekerbank, Terme Ziraat Odası ile protokol imzaladı. Banka imzalanan protokol kapsamında, bölge üreticilerinin nakit ihtiyaçlarını uygun faiz oranlarıyla karşılıyor ve kredi geri

Şekerbank, Terme Ziraat Odası ile protokol imzaladı. Bölge üreticilerinin nakit ihtiyaçlarının karşılanmasının hedeflendiği protokol, Şekerbank Şube Müdürü Eyüp Erhan Kösef ve Ziraat Odası Başkanı Ferda Ergün arasında imzalandı. Toplantıda Tarım Müşteri Temsilcisi Serkan Şencan da katıldı.
5 Kasım´da imzalanan protokol ile Şekerbank, bölgedeki üreticilerin finansman ihtiyaçlarını hasat zamanı geri ödeme imkanı ve avantajlı faiz oranlarıyla karşılayacak.

TARIM SEKTÖRÜNE VE ÇİFTÇİLERİMİZE DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ?
Şekerbank yetkilileri protokolün imza töreninde yaptığı konuşmada Termeli üreticilerimize banka olarak daha fazla destek
olmaktan memnuniyet duyduklarını dile getirerek; ?Şekerbank´ın üreteni destekleme misyonu doğrultusunda imzaladığımız protokol ile Termeli üreticilerimize finansman sağlıyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana uzman kimliğimiz ile tarım sektörüne ve çiftçilerimize her zaman destek olduk ve olmaya devam edeceğiz? dedi.

ÜRETİME YAPILAN DESTEK EKONOMİYE İVME KAZANDIRACAKTIR
Ziraat Odası Başkanı Ferda Ergün de, üreticilere yapılacak her türlü desteğin, ülke ekonomisine ivme kazandıracağını, ekonominin canlanmasına ve istihdama katkı olarak geri döneceğini söyledi.
Ergün ?Üretim, ülkelerin refah düzeyinin artması ve kalkınmasının en büyük itici gücüdür.? dedi.