TEGiAD iFTARDA BULUŞTU

Terme Genç İşadamları ve Girişimciler Derneği (TEGİAD), geleneksel hale getirdiği iftar programını bu yılda yoğun katılımla gerçekleştirdi.

Terme Genç İşadamları ve Girişimciler Derneği (TEGİAD), geleneksel hale getirdiği iftar programını bu yılda yoğun katılımla gerçekleştirdi.
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, TÜGİK YİK. Kurulu Başkan Yardımcısı ve Karadeniz Genç İşadamları Federasyon Başkanı Levent Özden, siyasi parti başkanları, milletvekili adayları ve dernek üyeleri ile ailelerinin katıldığı iftarda, açılış konuşmasını TEGİAD Başkanı Mustafa Çelebi yaptı.
Sık sık bu tip birlikteliklerle bir araya geldiklerini ifade eden Çelebi, ?Öncelikle davetimize katılan herkese teşekkür ediyorum. Bu tip faaliyetler gerek kaynaşmamız açısından gerekse fikir alışverişinde bulunmamız açısından bize fayda sağlıyor. Gündeme dair konuları ele alıp farklı çözümler üretebiliyoruz. Bu anlamda bu tip birliktelikleri önemsiyoruz.?dedi.
Gecede söz alan TÜGİK YİK. Kurulu Başkan Yardımcısı Levent Özden de böyle bir davette yer almaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek ?Bizler şehrin ekonomisini, sosyokültürel yapısını daha yüksek seviyelere taşımak için hizmet içerisindeki gençleriz. Bu da beni mutlu ediyor.?dedi.
Cesaret ve ticaretin bir araya geldiğinde toplumda çok güzel etkiler yaratacağını söyleyen Başkan Şenol Kul ise ?Terme gibi potansiyeli yüksek bir yerde TEGİAD´ı oluşturanlara teşekkür ediyorum.? dedi.