TEMA İNDİRİM NOKTALARI TERME´DE

Türkiye´de bir ilk olan ?TEMA İndirim Noktaları? projesini, TEMA Terme İlçe sorumlusu Tahsin Tilbi ilk kez Terme´de gerçekleştirdi.

Türkiye´de bir ilk olan ?TEMA İndirim Noktaları? projesini, TEMA Terme İlçe sorumlusu Tahsin Tilbi ilk kez Terme´de gerçekleştirdi.
TEMA kartları sayesinde, Terme´de belirlenen bazı alışveriş yerlerinde TEMA gönüllülerine indirim sağlanacak. İndirimden yararlanmak isteyen gönüllülerin TEMA kartı ile kimlik kartını göstermesi yeterli olacak.
TEMA ilçe sorumlusu Tahsin Tilbi ?Yiyecek ve içecek indirim noktası olarak; Divan Restorant, Mekselina Restourant, Segâh Cafe, Martı Pastanesi, Köprübaşı Pide ve Kebap Salonu ile Tema kart sahiplerine indirim yapılması konusunda anlaşma sağladık.
Ayrıca Ersoy Kitap ve Kırtasiye, Kitaphane, Ayyıldız Kitap ve Kırtasiye, Gökkuşağı Kitap ve Kırtasiye, Dünya Kitap ve Kırtasiye ile de seçili ürünler ve kampanyalı ürünler hariç diğer ürünlerde indirim yapılması konusunda da anlaşmaya vardık.?dedi.
İndirim noktası olan esnaflar ise "Bu memleke-tin havasına, suyuna, taşına toprağına sahip çıkmanın onurunu ve gururunu yaşıyoruz elimizi taşın altına kayma her zaman hazırız.?dediler.
Tahsin Tilbi, TEMA gönüllüsü olarak, TEMA karta sahip olmak isteyen kişilerin ve TEMA İndirim Noktası olmak isteyen işyerlerinin facebook´da TEMA Terme sayfasından veya 0505 605 53 00 numaralı iletişim numarasından kendisiyle iletişime geçebileceklerini bildirdi.