Bugün, 13 Temmuz 2020 Pazartesi

TERME MÜFTÜSÜ APAYDIN’A VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ

Terme Müftüsü Recep Apaydın'ın tayininin Kocaeli Dilovası ilçe müftülüğüne çıkması nedeniyle 29 Haziran Pazartesi günü özel bir tesiste veda yemeği düzenlendi.

    Terme Müftüsü Recep Apaydın'ın tayininin Kocaeli Dilovası ilçe müftülüğüne çıkması nedeniyle 29 Haziran Pazartesi günü özel bir tesiste veda yemeği düzenlendi. 
    Düzenlenen veda yemeğine Terme Kaymakamı Murat Zadeleroğlu, Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, Terme Cumhuriyet Başsavcısı     Habibullah Keser, İlçe Emniyet Müdürü Beytullah Doğan, Jandarma Komutanı Jan. Teğ. Eren Dede, Samsun İl Müftü Yardımcısı Abdullah Kılıç, Milli Eğitim Müdürü Özer Ersoy, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Tuncay Demir, Terme Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Erol Terzi, Çarşamba ilçe müftüsü Osman Karagöz, Ayvacık ilçe müftüsü Yılmaz Özbakır, Salıpazarı Kenan Doğru, Bafra ilçe müftüsü Necmettin Kayar, Yakakent Muhammet Salman,Alaçam ilçe müftüsü Orhan Bal, Siyasi parti temsilcileri, öğretim görevlileri, STK Temsilcileri, Terme müftülük çalışanları ve çok sayıda din görevlisi katıldı.
    Veda yemeğinde İlçe Müftüsü Recep Apaydın'a Terme Kaymakamı Murat Zadeleroğlu tarafından başarı belgesi, Belediye başkanı Ali Kılıç tarafından teşekkür plaketi, Milli Eğitim Müdürü Özer Ersoy tarafından tablo, Din Görevlileri Derneği tarafından plaket ve Ulusoy Tesisi Sahibi İmran Okumuş tarafından müftü Apaydın ve eşine hediyeler takdim edildi. 
    Duygu ve düşüncelerini paylaşan İlçe Müftüsü Apaydın, "7 yıldır Terme de müftü olarak görev yapmaktaydım, müftülük camiası olarak din görevlileri ile çok şey paylaştık ve farklı yeni çalışmalara imza atarak hep hayatın içinde olmaya çalıştık. Şimdi de burada veda için bir araya toplandık. Gelen gelemeyen herkesin hakkını helal etmesini istiyor ben de hakkımı herkese helal ediyorum dedi".
    Bizde Terme Bilgi Gazetesi ailesi olarak Müftü Recep Apaydın’a yeni görev yerinde başarılar dileriz.