ÜÇ SPORCUMUZ MİLLİ TAKIMDA

Uluslararası arenada ülkemizi başarıyla temsil eden sporcularımız yine boş dönmedikleri güzel bir turnuva geçirdi.

Uluslararası arenada ülkemizi başarıyla temsil eden sporcularımız yine boş dönmedikleri güzel bir turnuva geçirdi.
Antalya´da, 13-17 Şubat tarihleri arası yapılan Uluslararası Türkiye Açık Taekwondo Şampiyonasında 3 sporcumuz, Türk Milli Takımı adına yarıştı. İlçemizi ve ülkemizi kısaca 80 Milyonu temsil ettiler. 68 Kg Bayanlarda Şampiyon sporcumuz Bengüsu 3. olarak kürsüde yerini alırken, 49 Kg Bayanlarda Feyza Durdu ve 52 Kg Bayanlarda Fatma İlayda Dinç Çeyrek finale yükselme başarısı göstererek 5. oldu.

ÇOCUKLARIMIZI BEKLİYORUZ
Taekwondo külübünü, akli ve ruhi beceriye dayanan, bedeni ve ruhi gelişimi sağlayan ve her yaştaki insana hitap eden bir ahlak sporu olan Taekwondoyu tanıtmak ve sevdirmek amacıyla kurduklarını ifade eden antrenör Murat Özden ?Külübümüz yetiştirdiği yıldızlarla Milli Takımın alt yapısı haline geldi. Aileler çocuklarının boş zamanlarını nasıl geçireceğini düşünmesinler. İsteyene sağlıklı yaşam, isteyene dünyanın zirvesine giden yol burada. Herkesi bizimle çalışmaya bekliyoruz.?dedi.
Özden, sporculara destek vererek her zaman yanlarında olan İlkadım Belediyesine ve Belediye Başkanı Erdoğan Tok´a öğrencileri, velileri ve Terme Taekwondo ailesi adına teşekkür etti.