Bugün, 12 Temmuz 2024 Cuma

TERME KADINLAR PLAJI PROJESİ İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLADI

TERME KADINLAR PLAJI PROJESİ İÇİN  ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Terme Belediyesi tarafından ilçenin Miliç bölgesinde yapılacak olan kadınlar plajının altyapı çalışmaları başladı.

 Terme Belediyesi tarafından ilçenin Miliç bölgesinde yapılacak olan kadınlar plajının altyapı çalışmaları başladı. Başkan Kul, “Altyapı ve zemin çalışmalarına başladığımız kadınlar plajımızı kısa süre içinde tamamlayıp kadınlarımızın hizmetine sunacağız” dedi.
Terme Belediyesi, kadın plajı projesinin altyapı çalışmalarına başladı. İlçenin Miliç bölgesinde yapılacak kadınlar plajının içerisinde; soyunma kabinleri, duşlar, mesire alanı, kafe ve otopark yer alacak. Terme Belediye Başkanı Şenol Kul ve Başkan Yardımcısı Cemil Şahin, projenin yapılacağı bölgede incelemede bulundu.

KISA SÜRE İÇİNDE 
TAMAMLANACAK
Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, “Seçim öncesinde vaat ettiğimiz projeleri hayata geçirmek için adımlar atmaya devam ediyoruz. Bu projelerimizden biri de kadınlar plajı projemiz. Kısa sürede plan ve proje aşamasını tamamladığımız kadınlar plajımız için altyapı çalışmalarına başladık. Kısa süre içinde projemizi tamamlayıp kadınlarımızın hizmetine sunacağız.” ifadelerine yer verdi.

AYRICALIKLI BİR PLAJ OLACAK
Başkan Kul, “İlçemizde kadınlara yönelik projelere her zaman öncelik vereceğiz. Kadınlarımızın ilçemizin imkanlarından en iyi şekilde faydalanabilmeleri için elimizden geleni yapacağız. Bu plajı sadece kadınlarımız kullanacak. 40 bin m² alana kurulacak kadınlar plajımız, dışarıdan bakıldığında görüşü engelleyecek perdeleme düzenekleri, güneşlenme alanları, mesire alanı, kafesi ve sosyal donatıları ile ayrıcalıklı bir plaj olacak. Terme için çalışmaya, projelerimizi bir bir tamamlamaya devam edeceğiz.” dedi.