Bugün, 13 Temmuz 2024 Cumartesi

TİMMDER 12.SINIFLARLA KAHVALTIDA BULUŞTU

TİMMDER 12.SINIFLARLA KAHVALTIDA BULUŞTU

TİMDER Terme Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje okulundan 2023-2024 eğitim-öğretim yılının son virajı ve YKS sınavı öncesi mezun olacak 12. sınıf öğrencileri için dernek merkezinde, kahvaltı programı düzenledi

 TİMDER Terme Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje okulundan 2023-2024 eğitim-öğretim yılının son virajı ve YKS sınavı öncesi mezun olacak 12. sınıf öğrencileri için dernek merkezinde, kahvaltı programı düzenledi. 
“Moral, Motivasyon Kahvaltısı” adıyla düzenlenen programa öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. 
TİMMDER Başkanı Ali Alparslan, “Amacımız bu tür programlarla hem öğrencilerimizi motive etmek hem de sınav öncesi kaygılarını atacakları sıcak bir ortam oluşturmaktır. Sosyo-Kültürel etkinliklere önem veren TİMMDER hem öğrencinin, hem idarenin velilerin arasındaki sosyal iletişime dikkat ederek hepimizin bir bütün olması için, mezunun arkadaşları, öğretmenleri ve okulu ile bağının devam etmesi için gerekli çalışmaları yaparak, imkanlar sunmaktadır. Bu nedenle Okul Aile Birliği Başkanımız Muharrem Özen'e, önceki dönem, Müdürümüz Yakup Ar hocamıza, Müdür Mevlüt Demir, Müdür Baş Yardımcısı Samet Özdemir, Müdür yardımcısı Bayram Günal, Metematik öğretmeni Burak Köprülü ve programa katılan öğrencilere teşekkür ediyorum.” Rabbim sizleri gönlünüzdeki hedeflere ulaştırsın, yolunuzu açık etsin dedi.  Alparslan - İmam hatipli olmak bir ayrıcalıktır. Neden, sıradan bir liseden mezun olduğunuzda, okulunuzla bir bağınız kalmaz, sizi hoca, arkadaş gibi dostlarınızla bir araya getirecek, Kurumlar, mekanlar olmaz. İmam hatip lisesi mezunu olduğunuzda çok geniş bir aileye sahip olursunuz. Dert, keder, sevinç ve mutluluklarımızı paylaşabileceğimiz, dostlarımızla bu mekanlar ve kurumlar sayesinde birbirimizden haberdar olur iletişinizi devam ettirirsiniz.  
İmam Hatip gençliği olarak siz "Mazinin Hâdimi Geleceğin Vârisi"siniz.  Gelecek sizin omuzlarında şekillenecek. Rabbim sizleri yüceltsin.”dedi. 
Terme Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje okulu Müdürü Mevlüt Demir ”Programı düzenleyen TİMMDER Başkanımız Ali Alparslan'a ve yönetimine, buraya katılmasından dolayı okul aile birliği başkanı Muharrem Özen'e, idareci arkadaşlarıma ve siz kıymetli öğrencilerimize çok teşekkür ediyorum. Böyle etkinlikler bizleri birbirimize kenetleyip sevgiyi, kardeşliği paylaşmayı öğretmektedir. Biz İmam Hatip ailesi olarak sadece öğrencilerine eğitim öğretim veren bir kurum değil; öğrencisiyle, ailesiyle, öğretmenleriyle ve çalışanlarıyla ortak paydada buluşan bir aileyiz.”dedi.
Müdür Baş Yardımcısı Samet Özdemir ve Müdür Yardımcısı Bayram Günal, matematik öğretmeni Burak Köprülü sırasıyla 12. Sınıf öğrencilerine YKS sınavı ile ilgili tavsiye ve teknik bilgiler verdiler; Sağlık, afiyet ve hayat boyu başarı dileğinde bulundular.